O nas

O FIRMIE

BAUX to rodzinna firma której historia zaczęła się w 2000 r. w Strzyżowie. Od tamtej pory wykonujemy usługi w branży budowlanej na terenie województwa podkarpackiego stale poszerzając swoją ofertę.  

Jesteśmy firmą posiadającą szerokie kwalifikacje, a przede wszystkim doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, kiedy to realizowaliśmy zlecenia zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. 

Nasza firma cechuje się terminową realizacją usług,  profesjonalizmem i dokładnością. Wyróżniamy się również indywidualnym podejściem do klienta, starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom. 

Realizując usługi budowlane od 20 lat nabyliśmy doświadczenie i kwalifikacje dzięki którym profesjonalnie wykonujemy zlecenia dla firm państwowych, prywatnych oraz klientów indywidualnych. Posiadamy swój sprzęt, niezbędny do wykonania świadczonych przez nas usług a także wykwalifikowanych operatorów. Nasza nowa siedziba znajduje się w Strzyżowie przy ul. Tunelowej. Specjalizujemy się w wykonawstwie wszelkich usług w zakresie wyburzeń, prac ziemnych, sezonowych oraz przygotowaniu terenów pod inwestycje. 

Etapy realizacji zleceń
01
Kontakt
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy
02
Kosztorys

Wykonamy wycenę Twojego zlecenia

03
realizacja

Kompleksowo zrealizujemy powierzone nam zadanie w uzgodnionym terminie

0
Lat doświadczenia w branży
0
+
Zrealizowanych projektów
0
%
Zadowolonych klientów
0
Jednostki sprzętowe